تعویض باتری در محل

تعویض باتری در محل

مهم ترین خدمتی که یک فروشگاه باتری خودرو می تواند ارائه دهد تعویض باتری در محل است که باتری پورکیانی از معدود فروشگاه هایی است که این خدمت را عرضه می کند. تعویض باطری ماشین در محل یکی از خدماتی است که بسیاری از مشتریان به آن نیاز دارند، در حال حاضر نیز با شرایط افزایش ساعات و فشار کار اقشار مختلف نیاز به آن و دیگر خدمات تعمیر و تعویض قطعات خودرو احساس می شود. در ادامه نیز ما گذرا به مزایای تعویض باتری خودرو در محل اشاره می کنیم.

 

درخواست تعویض باتری در محل

 

درخواست تعویض باتری در محل را در هر ساعتی از روز یا یک تماس کوتاه با شماره 09199393097 با ما در میان بگذارید، کارشناسان ما خود را برای تعویض باتری خودرو در محل اعزام می کنیم. از بین تمامی برندهای معتبر باتری بسته به انتخاب شما تحویل تیم پشتیبانی و خدماتی ما شده و برای کمک به شما و نصب باتری در محل ارسال می شود.

باتری در خودرو به عنوان منبع اصلی برای تامین برق محسوب می شود و شارژ شدن آن نیز به صورت خودکار است و هنگامی که خودرو روشن است به وسیله دینام شارژ می شود. در صورتی که شارژ باتری خودرو به اندازه کافی نباشد نمی توان استارت زد و یا از قطعات خودرو مانند رادیو، چراغ و... که با استفاده از برق کار می کنند نمی توان استفاده کرد. باتری هایی که در ماشین های مختلف به کار گرفته می شوند قابلیت شارژ شدن را دارند و به طور معمول از نوع اسید-سرب هستند با توجه به این که استفاده از باتری های اسیدی خالی از خطر نیست در حال حاضر استفاده از باتری های خشک در حال رواج است. باتری هایی که در ماشین های سواری به کار برده می شوند از نوع دوازده ولت است و باتری خودروهای سنگین نیز از نوع 24 ولت است.

 

تعویض باتری در محل

 

خدمات تعویض باتری ماشین در محل

مزیت تعویض باتری ماشین در محل یکی از مهمترین راهکارها و خدماتی است که می توان به مشتریان ارائه داد. در صورتی که ماشین شما نیاز به باتری داشته باشد و یا خودرو دچار خرابی باتری باشد، شما باید به سرعت نسبت به تعمیر و تعویض آن اقدام کنید. اما این خدماتی که ارائه می شود چه مزایایی دارد که می توانید برای مشتری فایده داشته باشد؟

مهمترین مزیت صرفه جویی در وقت است. شما به راحتی و تنها با برقراری یک تماس می توانید درخواست تعویض باطری ماشین در محل را داشته باشید و برای این مسئله زمان هدر ندهید. از سوی دیگر نیازی به رفت و آمد در شهر برای رفتن به تعمیرگاه، رانندگی طولانی و گیر کردن در ترافیک را ندارید. از همه مهم تر با تعویض باطری ماشین شما می توانید سلامت باتری و دیگر اجزای خودرو، موتور و موارد مشابه را چک کنید و از کارکرد آن نیز مطمئن شوید.

 

تعویض باطری در محل

 

هزینه تعویض باطری در محل

یک مزیت تعویض باطری در محل ، یکسان بودن هزینه های تعویض باتری برای تمام ماشین ها است. به خاطر داشته باشید که عوامل موثر بر هزینه تعویض باتری بر اساس جنس باتری، قیمت قطعه باطری و دیگر چکاپ های خودرو و ماشین است. سرویس کاران و متخصصان این امر بعد از بررسی موتور و باتری خودرو، هزینه ها را اعلام می کنند و شما می توانید خدمات دیگر را نیز درخواست کنید.

 

خدمات مرتبط با تعویض باتری خودرو در منزل

اما خوب است بدانید که علاوه بر تعویض باتری خودرو در منزل می توانید برای خدمات دیگر نیز درخواست دهید. شما علاوه بر تعویض باتری و خریدن باطری جدید برای خودرو می توانید درخواست بازیابی سیستم استارت ماشین را بدهید و یا از متخصص بخواهید علاوه بر تعویض، هرگونه عیب های باتری را نیز برای شما چک کند. تمامی این خدمات در محل انجام شده و موجب کاهش هزینه های اضافی و صرفه جویی در زمان می شود. البته در نظر داشته باشید که تمامی خدمات جانبی موجب هزینه های اضافه می شود.

 

تعویض باتری ماشین در منزل

 

مزایا تعویض باطری در محل

به عنوان نکته آخر در نظر داشته باشید که شما برای تعویض باطری در محل با یک تماس کوتاه با پشتیبانی در هر موقع از روز می توانید نسبت به درخواست تعویض باتری و چکاب آن درخواست بدهید. همچنین بهتر است که پیش از هر سفر طولانی نسبت به درخواست چکاپ و یا تعویض باتری ماشین در محل درخواست دهید. همچنین هر موقع که بعد از مدت طولانی قصد استفاده از خودرو را داشتید، حتما با پشتیبانی تماس گرفته و برای چکاپ موتور و تعویض باتری خودرو در محل درخواست دهید تا از سلامت و کارکرد وسیله نقلیه خود مطمئن باشید. معمولا باتری های هر نوع خودرویی در صورت عدم استفاده طولانی مدت ممکن است نیاز به شارژ داشته باشد و باید حتما برای این مهم اقدام کرد. همچنین در صورتی که بخواهید مسافرت طولانی بروید، برای جلوگیری از خرابی ماشین در جاده و هزینه های گزاف تعمیرات در جاده بهتر است حتما برای تعویض آن و چکاپ دیگر قسمت های خودرو اقدام کرده و با خیال راحت به سفر بروید.

 

تعویض باتری ماشین در محل


تعویض باتری ماشین

از آنجا که باتری های خودروها سبک دائمی نیستند و بعد از گذشت چند سال عمر آنها به پایان می رسد تعویض باتری ماشین ضروری به نظر می رسد پس از گذشت چند سال باید باتری قدیمی جای خود را به باتری نو بدهد. عوامل مختلفی هستند که طول عمر باتری و زمان تعویض باتری خودرو را مشخص کنند به طور کلی طول عمر یک باتری را ریزش مواد فعال در آن تعیین می کند که به سبب انبساط و انقباض ایجاد می شود که این انبساط و انقباض در طول شارژ و دشارژ باتری انجام می شود.
 یکی دیگری از عواملی که عمر باتری را تعیین می کند سولفاته شدن آن است، در این شرایط در فصل زمستان شاهد استارت زدن بیجا در هوای سرد خواهیم بود.  یکی از ویژگی های مهم باتری های خودرو این است که این باتری ها را می توان بازیافت کرد که بسیار با ارزش هستند و امکان استفاده مجدد از آن ها در موارد مختلف فراهم می باشد. باتری های ماشین طبق قوانین و مقررات ویژه منهدم می شود که بر این اساس توصیه می شود که پس از کار افتادن آن ها را به مراکز خدمات و سرویس برق خودرو تحویل دهید.

 

انواع باتری خودرواز کجا بدانیم زمان تعویض باتری ماشین فرا رسیده است؟

پیش از که برای تعویض باتری ماشین اقدام کنید بهتر است که از فرا رسیدن زمان تعویض باطری ماشین مطمئن شوید تا هزینه اضافی پرداخت نکنید و ممکن است که مشکلات از دیگر قسمت های خودرو باشد به همین منظور به موارد ذیل توجه داشته باشید.
- در ابتدا خوب به باتری خودرو نگاه کنید و اطراف بست باتری و خروجی باتری را بررسی کنید دقت داشته باشید که سولفات سفید رنگ یا متمایل به آبی در آن محل دیده نشود، اگر سولفات سفید رنگ تشکیل شده باشد جلوی جریان الکتریسیته را خواهد گرفت و همچنین موجب خواهد شد که باتری خودرو شارژ نشود. در برخی موارد اگر این ماده سفید پاک شود به احتمال زیاد مشکل حل می شود لذا برای پاک کردن آن از آب و محلول جوش شیرین استفاده کنید. برای همین منظور به هیچ وجه از دست برهنه استفاده نکنید چرا که احتمال دارد این ماده دارای اسید سولفوریک نیز باشد که به پوست شما آسیب خواهد زد.
- زمانی که ماشین را روشن می کنید مدت سی دقیقه منتظر بمانید و ببینید که باتری شما شارژ می شود یا خیر. اگر پس از بررسی دو مورد گفته شد هنوز باتری کار نمی کند دیگر زمان تعویض باتری شما رسیده است و می توانید از خدمات تعویض باتری ماشین در محل پورکیانی کمک بگیرید.باطری شما سالم یا خراب است؟

یکی دیگر از مواردی که پیش از تعویض باتری ماشین باید به آن توجه شود این است که بررسی کنید که باتری شما سالم است یا خیر. باتری های سالم به راحتی شارژ می شود و توانایی ذخیره شارژ را نیز دارد و شدت جریان مورد انتظار را نیز تولید می کند. باترهایی که خراب هستند شارژ نمی شوند و توانایی حفظ شارژ را نیز ندارند و شدت جریان مناسب برای استارت موتور خودرو را نمی تواند تامین کند. اگر باتری خودرو شما سالم است نیازی به تعویض نیست فقط باید شارژ مجدد انجام شود اما تعویض باتری خراب ماشین باید انجام پذیرد.
بسیاری از باتری هایی که برای خودروها استفاده می شود چهار الی پنج سال عمر دارند اگر باطری شما عمری بیشتر از چهار سال دارد و به خوبی شارژ را نگه نمیدارد و سریع تر خالی می شود و یا هنگام استارت موتور خودرو سرعت عادی ندارد لازم است که برای تعویض باتری خودرو اقدام کنید.

انتخاب باتری مناسب برای خودرو

اگر سرانجام به این نتیجه رسیدید که زمان تعویض باتری ماشین شما رسیده است، به یک فروشگاه لوازم یدکی و یا فروشگاه باتری خودرو مراجعه کنید و مشخصات مدل قبلی باتری، فضایی که باتری جدید در آنجا قرار می گیرد، مدل ماشین و سایر اطلاعات لازم را ارائه دهید تا باتری مناسب فضای خودرو شما و نوع خودرو شما خریداری کرده باشید در این زمینه می توانید با فروشندگان نیز مشورت کنید.

دیگر نیازی نیست برای خرید باطری از منزل یا محل کارتان خارج شوید,همکاران ما با تماس شما مشتری گرامی به محل که شامل جاجرود ,تپه شمس اباد , سیاسنگ , خرمدشت , تمامی فازهای پردیس بومهن , رودهن , ابعلی , مهراباد , گیلاوند و دماوندو حومه... عزیمت نمود و چنانچه پس از تست ادوات برقی خودروی شما از جمله نقص دینام , سیم کشی سرباطری ها اقدام به تعویض باطری بدون هزینه نصب و ایاب و ذهاب می نمایند و پس از ده روز مجددا تست خودروی شما رایگان میباشد. 

 

تعویض باتری در محل pkbatry

 

زمان تعویض باتری خودرو

در ادامه قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد تعویض باتری ماشین بپردازیم اگر به دنبال این هستید که در مورد زمان تعویض باتری خودرو اطلاعاتی را بدست آورید  تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. باتری در خودرو به عنوان منبع اصلی برای تامین برق محسوب می شود و شارژ شدن آن نیز به صورت خودکار است و هنگامی که خودرو روشن است به وسیله دینام شارژ می شود. در صورتی که شارژ باتری خودرو به اندازه کافی نباشد نمی توان استارت زد و یا از قطعات خودرو مانند رادیو، چراغ و... که با استفاده از برق کار می کنند نمی توان استفاده کرد. باتری هایی که در ماشین های مختلف به کار گرفته می شوند قابلیت شارژ شدن را دارند و به طور معمول از نوع اسید - سرب هستند با توجه به این که استفاده از باتری های اسیدی خالی از خطر نیست در حال حاضر استفاده از باتری های خشک در حال رواج است. باتری هایی که در ماشین های سواری به کار برده می شوند از نوع دوازده ولت است و باتری خودروهای سنگین نیز از نوع 24 ولت است.


شماره تماس ۹۳۹۳۰۹۷ - ۰۹۱۹

مشاوره تلفنی رایگان ۹۳۹۳۰۹۷ - ۰۹۱۹