درباره ما

واحد خدماتی و فروشگاهی بطور تخصصی از سال 1372 فعالیت خود را که شامل تعمیر ادوات برقی اتومبیل از قبیل تعمیر اتوماتیک دنده استارت , تعویض کالکتور ارمیچر استارت و دینام و سیم پیچی ارمیچر استارت , دینام و بالشتک دینام , تعمیر دیود و تبدیل استارت و دینام های اروپایی به ماشین های ایرانی که همه با ضمانت و گارانتی بوده و هست و همیشه تعمیرکاری به تعویض کاری این قطعات ترجیح داده است. و همچنن باطری ایرانی صبا و سپاهان و برنا و شرکت پاسارگاد صنعت باطری و باطری های کره ای برند تایگر , اوراستارت و پوما و... بانصب رایگان ودرمحل که شامل جاجرود , تپه شمس اباد , سیاسنگ , خرمدشت , تمامی فازهای پردیس , بومهن , رودهن , آبعلی , مهرآباد , گیلاوند و دماوندو حومه ...و خدمات پس ازفروش و گارانتی انجام وظیفه نموده است.

باطری رودهن

باطری رودهن پورکیانی با خدمات درب منزل کمک می کند در هر زمان که خودروی شما دچار مشکل شد و نیاز به تعویض باطری بود ما باتری را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم. اما تعویض باتری چطور؟ نگران نباشید کارشناس ما تعویض باتری را در محل بدون دریافت هزینه ای برای شما انجام می دهد.

 

باتری جاجرود

باتری ماشین شما از کار افتاده است؟ کافیست با ما تماس بگیرید و مدل خوردرو خود را به ما بگویید کارشناسان ما در شعبه باتری جاجرود در کمترین زمان با یک باطری نو به محل عازم شده و به تعویض باتری خودرو شما می پردازند.

 

از زمان خرید از فروشگاه تا یک ماه جهت کارخدماتی و فروشگاهی تست رایگان انجام می شود.

برای مشاهده تمامی محصولات و خدمات ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست کلی محصولات

 

 

 

 


شماره تماس ۹۳۹۳۰۹۷ - ۰۹۱۹

مشاوره تلفنی رایگان ۹۳۹۳۰۹۷ - ۰۹۱۹